اموزش های دوره یی و پروژه محور ری اکت جی اس

اموزش پایه یی – بخش یازدهم

پیش نیاز ها:

آموزش نصب و راه اندازی ری اکت جی اس

ساخت اولین برنامه ری اکت جی اس hello world

آشنایی با کامپوننت ها در ری اکت

اشنایی با props

اشنایی با JSX

در این آموزش جدید به قسمتی می پردازیم که شاید فراموش شده بود. استایل دهی یا طراحی در ری اکت جی اس. با استفاده از کتابخانه ری اکت جی اس می توانید همان طراح های همیشگی خود را که با همان فرمت های قدیم مانند css است نیز طراحی کنید یا طراح های قدیمی و یا طراح های طراحی شده را به ری اکت جی اس منتقل کنید.

در ری اکت جی اس از راه های گوناگونی می توانید طراحی را انجام دهید راه هایی همانند ، CSS یا CSS Module یا CSSJS یا Inline Styling یا ….

ری اکت جی اس کاملا با همان فرم دهی یا css هماهنگ می باشد ولی فرمت های دیگری مانند JSStyle که در واقع استایل دهی از طریق جاوااسکریپت می باشد نیز سازگار است. شاید در یک اموزش کامل دیگر به طراحی اپلیکیشن های Material Design که با استفاده از کتابخانه های متریال دیزاین می باشد می توانید از آخرین و بهترین طراحی ها برای ساخت اپلیکیشن خود استفاده کنید.

بنابراین ری اکت جی اس شما را مجبور به استفاده از جاوا اسکریپت برای طراحی ، طراحی المان ها نمی کند و اگر به طراحی با استفاده از css یا bootstrap مهارت یا آشنایی دارید به راحتی می توانید طراح های خود را با استفاده از ری اکت جی اس انجام دهید همچنین اگر طراحی قدیمی دارید و یا طرح کنونی را باید به ری اکت جی اس انتقال دهید نیز می توانید این کار را انجام دهید و نیازی به نگرانی در رابطه با پشتیبانی کردن ری اکت جی اس از این موارد ندارید.

در این ویدئو به نحوه استفاده از css در ری اکت جی اس ، تاثیر دادن props در طراحی و همچنین ، آشنایی و فرم دهی با استفاده از جاوا اسکریپت می پردازیم.

مدت زمان : 11 دقیقه

برای دیدن ویدئو اختصاصی این بخش وارد حساب کاربری خود شوید